Drukuj stronęWPS-301

Trójfazowy wskaźnik parametrów sieci typu WPS-301

Dostępny od ręki!!! Bardzo atrakcyjna cena. Prosta aplikacja. Urządzenie mierzy napięcia fazowe, prądy, moce czynne, bierne i pozorne, współczynnik mocy cos ø oraz częstotliwość. Wskaźnik mierzy parametry w rzeczywistych wartościach skutecznych True RMS i jest odporny na zakłócenia wywołane wyższymi harmonicznymi.

Zastosowano bardzo czytelne wyświetlacze LED umożliwiające odczyt parametrów w praktycznie każdych warunkach oświetlenia i dobrą widoczność z odległości kilku metrów. Urządzenie pracuje w sieciach czteroprzewodowych, w układach symetrycznych i niesymetrycznych. Dostępna jest ekonomiczna wersja WPS-301P wyposażona w modułowe, trójfazowe przetworniki prądu do 100A.

Pozwala to na obniżenie kosztów instalacji. Wersja standardowa posiada wejścia 5A i pozwala na współpracę z większością dostępnych na rynku, typowych przekładników prądowych. Urządzenie jest standardowo zasilane z wejść pomiarowych L1, L2, L3. Na zamówienie dostępna jest wersja wskaźnika zasilanego z zacisków odseparowanych od napięć pomiarowych.

Zastosowanie WSP-301 to redukcje kosztów, materiału i czasu pracy.